Siatki zabezpieczające

Ochrona obiektów sportowych i przemysłowych

Oferowane przez Z.P.H. Domeks siatki zabezpieczające i ochronne dostępne są w wielu zróżnicowanych wariantach. Klienci mogą wybierać spośród kilku szerokości, wysokości, kolorystyki, wielkości oczek oraz grubości sznurka. Tak szeroki wybór pozwala na ich wykorzystanie pod konkretne oczekiwania i potrzeby oraz na zastosowanie w najbardziej wymagających miejscach. Co istotne, ich montaż i demontaż nie nastręcza żadnych problemów.

Siatki zabezpieczające powstają z polipropylenu i polietylenu. Tego typu materiały wykazują dużą odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych – silnych podmuchów wiatru, wysokich i niskich temperatur, intensywnego nasłonecznienia, a także na napinanie i rozciąganie – różnego typu uszkodzenia mechaniczne. Tym samym każda siatka zabezpieczająca może spełniać swe funkcje przez wiele lat, nie tracąc przy tym na walorach użytkowych oraz estetycznych. Produkujemy także siatki ochronne do odgradzania boisk sportowych w indywidualnie dobranych rozmiarach i kolorystyce.

Wszechstronne zastosowanie

Dostępne w ofercie siatki ochronne do zabezpieczeń w większości przypadków są montowane na różnego rodzaju obiektach sportowych oraz na placach budowy. Szczególnie są widoczne na stokach narciarskich wzdłuż zjazdów i na końcach tras. Ich głównym zadaniem jest asekurowanie przed nieszczęśliwymi wypadkami – np. kolizjami z innymi obiektami, upadkami z wysokości, uderzeniami przez niebezpieczne przedmioty, itp. Tego typu rozwiązania mogą być również wykorzystywane jako ochrona przed przedostawaniem się dzikich zwierząt w niedozwolone miejsca.

Dostępne za naszym pośrednictwem siatki ochronne i piłkochwyty zabezpieczające posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, krótki czas realizacji zleceń oraz pełne zadowolenie z wyrobów i transakcji.

Zobacz nasze inne siatki

 • Piłkochwyty
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatki do siatkówki plażowej, halowej i na zewnątrz.
  Produkujemy siatki do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • Siatki do tenisa ziemnego
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki piłkarskie
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie w różnych kolorach, wg wymagań klienta.
 • Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie znajdą Państwo także piłkochwyty na boiska Orlik.
 • Siatki zabezpieczające
  Siatki zabezpieczające przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc.
 • Informacje dodatkowe
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.