Siatki do siatkówki plażowej, halowej i na zewnątrz.

Siatki sportowe – profesjonalne i treningowe.

Sport jakim jest siatkówka plażowa i halowa to sporty drużynowe, które wymagają siatki o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i rozerwanie. Bez wspomnianego wyżej elementu uprawianie tej dyscypliny sportu nie byłoby możliwe. Zadaniem siatkarzy jest odbicie piłki na stronę drużyny przeciwnej. Dwie części boiska rozdziela właśnie siatka. Sport ten uprawia się zarówno w warunkach halowych, jak i na otwartej przestrzeni.

Profesjonalne akcesoria.

Standardowy wymiar siatki do siatkówki na halę to zazwyczaj 9,5-10 m długości x 1 m szerokości. Siatka do siatkówki plażowej jest o metr krótsza. Mogą mieć one różne wymiary oczek (standardowo 10 cm). Górną krawędź siatki stanowi taśma. Krawędzie boczne i dolna wzmocnione są linką. Do zastosowań profesjonalnych używa się siatek wykończonych taśmą, także na dolnej krawędzi. Standardowy kolor to czarny lub biały. Istnieje również możliwość wyboru innego koloru. Do naprężenia można zastosować sznurek albo stalową linkę w otoczce PCV lub kevlarowej.

Profesjonalna siatka do siatkówki halowej powstaje z poliamidu lub polipropylenu metodą bezwęzłową. Dzięki temu może być eksploatowana intensywnie przez wiele lat. Jest odporna na rozerwanie w wyniku uderzenia piłką.

Asortyment Domeks spełnia międzynarodowe normy dla tego typu produktów i jest wykonany z materiałów najwyższej jakości. Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty handlowej. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybkie tempo realizacji usług. terminowe realizacje zamówień.

Zobacz nasze inne siatki

 • Piłkochwyty
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatki do siatkówki plażowej, halowej i na zewnątrz.
  Produkujemy siatki do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • Siatki do tenisa ziemnego
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki piłkarskie
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie w różnych kolorach, wg wymagań klienta.
 • Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie znajdą Państwo także piłkochwyty na boiska Orlik.
 • Siatki zabezpieczające
  Siatki zabezpieczające przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc.
 • Informacje dodatkowe
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.