Siatki na Orlik

Produkcja siatek na bramki i piłkochwytów na boiska Orlik

Powstałe przy okazji Euro 2012 boiska, zwane popularnie orlikami, już na poziomie projektu wymagają zastosowania piłkochwytów. Są one niezbędne, aby rozgrywane na nich mecze przebiegały w sposób bezpieczny i bez zakłóceń. Produkowane przez nas siatki na orlik cechuje bardzo duża wytrzymałość. Przy nawet intensywnym użytkowaniu boiska piłkochwyty i siatki na bramki pozostają w dobrym stanie.

Siatki na orlik muszą być odporne przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne, czyli zerwanie, rozdarcie, przetarcie, które wynikają z dużej siły, z jaką uderza piłka. Ponadto narażone są bezustannie na działanie czynników atmosferycznych. W naszych warunkach klimatycznych to deszcz, śnieg oraz intensywne promieniowanie słoneczne. Dlatego warto wybrać rozwiązania najwyższej jakości, jakie oferuje Domeks.

Siatki na orliki produkujemy z odpowiednio dobranych tworzyw sztucznych (polipropylen), które przetrwają nieuszkodzone przez wiele lat oraz będą bezpieczne dla użytkowników boisk. Polecamy siatki o wielkości oczek 45 mm. Średnica linki może mieć od 3 do 5 mm. Z naszych doświadczeń wynika, że najlepiej sprawdzają się na orlikach siatki bezwęzłowe.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z Państwa strony. Jako bezpośredni producent i dystrybutor jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zamówienia.

Zobacz nasze inne siatki

 • Piłkochwyty
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatki do siatkówki plażowej, halowej i na zewnątrz.
  Produkujemy siatki do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • Siatki do tenisa ziemnego
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki piłkarskie
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie w różnych kolorach, wg wymagań klienta.
 • Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie znajdą Państwo także piłkochwyty na boiska Orlik.
 • Siatki zabezpieczające
  Siatki zabezpieczające przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc.
 • Informacje dodatkowe
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.