Siatki na Orlik

Siatki sportowe na bramki piłkarskie, które można spotkać na popularnych Orlikach, muszą być bardzo wytrzymałe. Siatka w bramkach na orliku narażona jest na mocne uderzenia piłką z niewielkiej odległości. Nasza siatka na Orlik wykonana jest z polietylenu, który z całą pewnością zapewni odpowiedni poziom wytrzymałości mechanicznej podczas nawet najbardziej intensywnych meczów.

Produkujemy siatki sportowe na bramki Orlik

Powstałe przy okazji Euro 2012 boiska do piłki nożnej, zwane popularnie Orlikami, już na poziomie projektu wymagają zastosowania piłkochwytów. Są one niezbędne, aby rozgrywane na nich mecze przebiegały w sposób bezpieczny i bez zakłóceń. Produkowane przez nas siatki na orlik cechuje bardzo duża wytrzymałość. Przy nawet intensywnym użytkowaniu boiska piłkochwyty i siatki na bramki piłkarskie pozostają w dobrym stanie technicznym. Siatkę niezwykle trudno jest rozerwać, dzięki temu, że została ona wykonana z polietylenu, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Żadna piłka nie jest w stanie uszkodzić naszej siatki. Siatka bramkowa nadaje się na orlik otwarty jak i kryty.

Siatka ochronna na boisko do piłki nożnej

Siatki na orlik muszą być odporne przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne, czyli zerwanie, rozdarcie, przetarcie, które wynikają z dużej siły, z jaką uderza piłka. Ponadto siatki narażone są bezustannie na działanie czynników atmosferycznych. W naszych warunkach klimatycznych to deszcz, śnieg oraz intensywne promieniowanie słoneczne. Dlatego wymieniając siatki na orlik, warto wybrać rozwiązania najwyższej jakości. Nasze siatki produkujemy z polietylenu — materiału, który cechuje się niezwykłymi właściwościami. Siatki sportowe wykonane z polietylenu nie wchodzą w reakcje z solami, zasadami i kwasami, czyli są odporne na czynniki chemiczne. Są odporne na szkodliwe promieniowanie UV, pleśń oraz grzyby. Dzięki swojej wodoodporności są gotowe na trud znoszenia niskich temperatur.

Siatka na Orlik

Siatki na orliki produkujemy z odpowiednio dobranych tworzyw sztucznych, które przetrwają nieuszkodzone przez wiele lat oraz będą bezpieczne dla użytkowników boisk. Polecamy siatki o wielkości oczek 45 mm. Średnica linki może mieć od 3 mm, poprzez 4 mm, do 5 mm. Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretne parametry siatki, chętnie pomożemy w podjęciu decyzji.

Skontaktuj się z nami. Odpowiadamy na wszelkie pytania

Zobacz nasze inne siatki

Siatka na orlik to nie jedyny produkt w naszej ofercie. Produkujemy także szereg innych siatek dla różnych dyscyplin sportowych oraz różnego rodzaju siatki zabezpieczające.

 • Piłkochwyty
  Piłkochwyt jest ważnym elementem każdego boiska. Jego zadaniem jest ochrona ludzi poza polem gry oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatka do siatkówki plażowej, halowej i na zewnątrz
  Jesteśmy producentem siatek do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • sport siatkówka
  Siatka do tenisa ziemnego
  Produkujemy siatkę sportową przeznaczoną na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki do bramek piłkarskich
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie gdzie kolor dopasowany jest wg wymagań klienta.
 • boisko orlik
  Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie także piłkochwyty na boiska Orlik, których oczka mogą być indywidualnie dopasowane.
 • Siatki zabezpieczające - siatki ochronne
  Siatka zabezpieczająca przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc na dowolny wymiar.
 • Informacje dodatkowe
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Zadaniem piłkochwytu jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.