Siatki piłkarskie

Produkujemy siatki na bramki do piłki nożnej

W naszym asortymencie klienci znajdą siatki piłkarskie na bramki w bogatej palecie kolorów. Są one dostosowane do standardowych wymiarów bramek piłkarskich, ale możemy również zaproponować siatki bramkarskie wykonane na wymiar, w innych rozmiarach niż te przeznaczone do gry profesjonalnej. W naszej ofercie znajdą się również siatki na orliki.

Oferowane siatki piłkarskie powstają z poliestru, polietylenu, polipropylenu, co jest synonimem ich wysokiej jakości. Są odporne na działanie czynników mechanicznych – wielokrotne uderzenia piłką, napinanie, rozciąganie oraz trudne warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg, wiatr, wysokie i niskie temperatury.

Oferowane siatki na bramki piłkarskie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Tym samym mogą być montowane na obiektach znajdujących się na szkolnych i przedszkolnych boiskach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Zobacz nasze inne siatki

 • Piłkochwyty
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatki do siatkówki
  Produkujemy siatki do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • Siatki do tenisa
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki piłkarskie
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie w różnych kolorach, wg wymagań klienta.
 • Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie znajdą Państwo także piłkochwyty na boiska Orlik.
 • Siatki zabezpieczające
  Siatki zabezpieczające przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc.
 • Informacje dodatkowe
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.