Siatki do bramek piłkarskich

Produkujemy siatki na bramki do piłki nożnej.

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na całym świecie. W piłce nożnej wystarczy piłka i dwie bramki, aby się dobrze bawić. Skupiając się właśnie na bramkach, nie sposób pominąć integralnej ich części, a więc siatek. Siatki do bramek piłkarskich są specjalnie dopasowane do wymiarów bramki (wysokość, szerokość i głębokość bramki odpowiada siatkom) i sprawiają, że po zdobyciu bramki piłka wpada do niej. W związku z tym, że prędkość lotu piłki może być bardzo duża, siatka do bramki musi charakteryzować się dużą odpornością, aby przetrwać najmocniejsze strzały. Dzięki wysokiej wytrzymałości siatki wykonane z polipropylenu i polietylenu mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat. Siatka do bramki do piłki nożnej musi być także odporna na skrajne warunki atmosferyczne, a więc słońce, deszcz, a nawet śnieg i mróz. Aby cieszyć się długim czasem używalności siatki do bramki piłkarskiej, należy zadbać, aby była ona jak najlepiej wykonana z materiałów najwyższej jakości o podwyższonej wytrzymałości.

Siatka na bramkę do piłki nożnej

Wybierając słabej jakości siatki, możemy szybko się rozczarować. Mocne i częste strzały sprawiają, że siatka na bramki wykonana z nieodpowiedniego materiału szybko się zużywa, traci na elastyczności i wymagane jest zakupienie nowej. Jest to widoczne przede wszystkim na halach sportowych oraz boiskach typu Orlik, które są regularnie użytkowane. Doświadczeni opiekunowie obiektów sportowych zgodnie twierdzą, że piłkarska siatka na bramkę zarówno na stadion jak do orlików musi być wykonana z mocnego materiału, a także charakteryzować się odpowiednią głębokością, a także grubością sznurka. Nie bez znaczenia jest również wielkość oczka i rodzaj zastosowanego splotu. Ważne jest również, aby siatka do bramki dopasowana była nie tylko do rodzaju dyscypliny, lecz także do wieku zawodników.

Siatka na bramki używana na pełnowymiarowych boiskach piłkarskich musi być bardzo trwała. Bardzo często jest ona na bramce przez cały sezon, a w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia sędzia może nie dopuścić do rozpoczęcia meczu. Podobnie jak siatki do treningowych bramek, które są mocno eksploatowane.

siatki do bramek

siatka na bramki

Siatka do bramki od producenta

Domeks to polski producent, w którego ofercie można znaleźć najwyższej jakości profesjonalne siatki do piłki nożnej. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby produkty z oferty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każda siatka do bramki wykonywana jest indywidualnie, więc oprócz standardowych wymiarów istnieje możliwość wyprodukowania produktu o dowolnych wymiarach. Z nami masz pewność, że siatka będzie idealnie pasowała na wymiar bramki. W zależności od zamówienia produkujemy siatki w różnych kolorach.

Zaopatrujemy w siatki do bramek kluby sportowe profesjonalne i amatorskie, szkoły, instytucje, stowarzyszenia i inne podmioty. Dostępne w ofercie siatki są odpowiednie do różnych odmian piłki, a więc piłka nożna plażowa (beach soccer), amp futbol, futsal (piłka nożna halowa), swamp football, indoor soccer i innych. W ofercie posiadamy różne rodzaje siatek, w pełni dostosowanych do potrzeb klienta.

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy, że nasze siatki do bramek w piłce nożnej spełniają wszelkie wymogi i normy. Są niezwykle wytrzymałe zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki atmosferyczne. Istnieje możliwość wyboru grubości sznurka, z którego wykonana będzie siatka do bramki. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru siatki. Szybka realizacja zamówienia i dostawa sprawia, że siatka na bramki dostarczana jest w ciągu kilku dni.

Wymiary profesjonalnych siatek na bramki do piłki nożnej

Każda odmiana piłki nożnej posiada różniące się od siebie zasady, a także wymiary pola gry czy właśnie bramek. Nasza bogata oferta pozwala na produkcję siatek różnych wymiarów. Siatki na bramki różnią się od siebie wymiarami, głębokością (górną i dolną, np. 80/200 cm, 80/100 cm, 80/150 cm czy 200/200 cm) oraz wielkością oczka (np. siatka do bramki o wielkości oczka 10x10 cm lub 12x12 cm). W zależności od przeznaczenia grubość sznurka również dostosowana jest w taki sposób, aby zapewnić jej największą wytrzymałość (3 mm, 4 mm czy 5 mm).

W naszej ofercie znajdują się wymiary, takie jak m.in.:

 • pełnowymiarowa siatka na bramkę do piłki nożnej (7,32x2,44 m),
 • siatka do bramki 5x2 m,
 • siatki na bramki 3x2 m,
 • siatka do bramki wykonywana na zamówienie.

Siatka do bramki – wysoka jakość, niska cena

Jeśli potrzebujesz siatki do bramek najwyższej jakości, skorzystaj z naszej oferty. U nas znajdziesz gamę produktów, które spełnią wymagania. Nasze siatki to najlepszy materiał, innowacyjny sposób wiązania, atrakcyjna cena oraz realizacja indywidualnych zleceń.

Domeks jako producent siatek zapewnia najwyższą jakość i rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Oprócz siatki do bramki, w naszej ofercie znaleźć można również siatki do tenisa ziemnego, siatki do siatkówki, piłkochwyty czy siatki zabezpieczające. Dowiedz się więcej o ofercie lub uzyskaj dodatkowe informacje na temat naszych produktów, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 668 737 925

Zobacz nasze inne siatki

Siatka na orlik to nie jedyny produkt w naszej ofercie. Produkujemy także szereg innych siatek dla różnych dyscyplin sportowych oraz różnego rodzaju siatki zabezpieczające.

 • Piłkochwyty
  Piłkochwyt jest ważnym elementem każdego boiska. Jego zadaniem jest ochrona ludzi poza polem gry oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatka do siatkówki plażowej, halowej i na zewnątrz
  Jesteśmy producentem siatek do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • sport siatkówka
  Siatka do tenisa ziemnego
  Produkujemy siatkę sportową przeznaczoną na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki do bramek piłkarskich
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie gdzie kolor dopasowany jest wg wymagań klienta.
 • boisko orlik
  Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie także piłkochwyty na boiska Orlik, których oczka mogą być indywidualnie dopasowane.
 • Siatki zabezpieczające - siatki ochronne
  Siatka zabezpieczająca przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc na dowolny wymiar.
 • Informacje dodatkowe
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Zadaniem piłkochwytu jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.