Siatki do tenisa

Produkujemy siatki na korty tenisowe i ogrodzeniowe

Tenis to kolejna dyscyplina sportowa, w której siatka pełni ważną rolę. Tenisiści odbijają piłeczkę rakietą, aby spadła na połowie przeciwnika. Piłka porusza się z ogromną szybkością, a w napotkane przeszkody uderza z dużą siłą. Dlatego tak ważne jest, by siatki do tenisa cechowały się najwyższą jakością i wytrzymałością.

Szeroka oferta

Oferowane przez Domeks siatki do tenisa produkowane są z tworzyw sztucznych: polipropylenu, poliestru lub poliamidu, co gwarantuje ich wyjątkową trwałość na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych. Wymiary są tutaj ściśle ustandaryzowane. Do tej dyscypliny polecane są siatki bezwęzłowe o wielkości oczek 42 x 42 mm. Długość powinna wynosić 12,8 m, a szerokość 1,08 m. Górna krawędź siatki jest wzmocniona specjalną taśmą o szerokości 5-6 cm. Ważnym elementem siatek do tenisa jest także linka naprężająca. Powszechnie stosuje się linki stalowe lub kewlarowe.

W zależności od potrzeb produkujemy różne rodzaje siatek: pojedyncze, podwójne lub z podwójnymi górnymi rzędami. Istnieje możliwość zamówienia siatki do tenisa innej niż standardowa, w wybranym przez siebie kolorze – domyślnie jest to czarny, gdyż gwarantuje najlepszą widoczność, zwłaszcza na obiektach znajdujących się na zewnątrz

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Zobacz nasze inne siatki

 • Piłkochwyty
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatki do siatkówki
  Produkujemy siatki do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • Siatki do tenisa
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki piłkarskie
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie w różnych kolorach, wg wymagań klienta.
 • Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie znajdą Państwo także piłkochwyty na boiska Orlik.
 • Siatki zabezpieczające
  Siatki zabezpieczające przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc.
 • Informacje dodatkowe
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.