Siatki do tenisa ziemnego

Produkujemy siatki na korty tenisowe i ogrodzeniowe

Tenis to kolejna dyscyplina sportowa, w której siatka do gry pełni ważną rolę. Tenisiści odbijają piłki tenisowe rakietą, aby spadła na połowie przeciwnika. Piłka porusza się z ogromną szybkością, a w napotkane przeszkody uderza z dużą siłą. Dlatego tak ważne jest, by siatka do tenisa ziemnego cechowała się najwyższą jakością i wytrzymałością.

Produkty najwyższej jakości.

Oferowane przez Domeks akcesoria wykonane są z tworzyw sztucznych: polipropylenu, poliestru lub poliamidu, co gwarantuje ich wyjątkową trwałość na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych. Wymiary oraz grubość splotu są tutaj ściśle ustandaryzowane. Sport jakim jest tenis ziemny wymaga siatki bezwęzłowej o wielkości oczek 42 x 42 mm. Długość powinna wynosić 12,8 m, a szerokość 1,08 m. Górne krawędzie wzmacniają specjalne taśmy o szerokości 5-6cm. Ważnym elementem jest także linka naprężająca. Powszechnie stosuje się linki stalowe lub kevlarowe.

Szeroka oferta.

W zależności od potrzeb produkujemy różne rodzaje produktów: pojedyncze, podwójne lub z podwójnymi górnymi rzędami. Istnieje możliwość zamówienia siatki do tenisa innej niż standardowa, w wybranym przez siebie kolorze – domyślnie jest to czarny, gdyż gwarantuje najlepszą widoczność, jest to wskazane zwłaszcza dla kortów znajdujących się na zewnątrz. Gwarantujemy, że nasze produkty tworzone są z pasją i wieloletnim doświadczeniem.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Zobacz nasze inne siatki

 • Piłkochwyty
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatki do siatkówki plażowej, halowej i na zewnątrz.
  Produkujemy siatki do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • Siatki do tenisa ziemnego
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki piłkarskie
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie w różnych kolorach, wg wymagań klienta.
 • Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie znajdą Państwo także piłkochwyty na boiska Orlik.
 • Siatki zabezpieczające
  Siatki zabezpieczające przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc.
 • Informacje dodatkowe
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.