668 737 925

Siatki zabezpieczające

Siatki zabezpieczające przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc.

Siatki zabezpieczające w większości przypadków są montowane wzdłuż stoków narciarskich oraz na placach budowy. Ich głównym zadaniem jest asekurowanie przed nieszczęśliwymi wypadkami – np. kolizjami z innymi obiektami, upadkami z wysokości, uderzeniami przez niebezpieczne przedmioty, itp. Tego typu rozwiązania mogą być również wykorzystywane jako ochrona przed przedostawaniem się dzikich zwierząt w niedozwolone miejsca.

Siatki zabezpieczające są dostępne w wielu zróżnicowanych wariantach. Klienci mogą wybierać spośród kilku szerokości, wysokości, kolorystyki, wielkości oczek oraz grubości sznurka. Tak szeroki wybór pozwala na ich wyprodukowanie pod konkretne oczekiwania i potrzeby klientów oraz na zastosowanie w najbardziej wymagających miejscach. Co istotne, ich montaż i demontaż nie nastręcza żadnych problemów.

Siatki zabezpieczające powstają z polipropylenu i polietylenu. Tego typu materiały wykazują dużą odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych – silnych podmuchów wiatru, wysokich i niskich temperatur, intensywnego nasłonecznienia, a także na napinanie i rozciąganie – różnego typu uszkodzenia mechaniczne. Tym samym siatki zabezpieczające mogą spełniać swe funkcje przez wiele lat, nie tracąc przy tym na walorach użytkowych oraz względach estetycznych. Produkujemy także siatki ochronne do odgradzania boisk.

Dostępne za naszym pośrednictwem siatki zabezpieczające posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, krótki czas realizacji zleceń oraz zadowolenie.

Zobacz nasze inne siatki

 • Piłkochwyty, piłkołapy
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatki do siatkówki
  Produkujemy siatki do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • Siatki do tenisa
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki piłkarskie
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie w różnych kolorach, wg wymagań klienta.
 • Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie znajdą Państwo także piłkochwyty na boiska Orlik.
 • Siatki zabezpieczające
  Siatki zabezpieczające przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.