668 737 925

Siatki na Orlik

Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie znajdą Państwo także piłkochwyty na boiska Orlik.

Powstałe przy okazji Euro 2012 boiska, zwane popularnie orlikami, już na poziomie projektu wymagają zastosowania piłkochwytów. Są one niezbędne, aby rozgrywane na nich mecze przebiegały w sposób bezpieczny i bez zakłóceń. Produkowane przez nas siatki na orlik cechuje bardzo duża wytrzymałość. Przy nawet intensywnym użytkowaniu boiska piłkochwyty i siatki na bramki pozostają w dobrym stanie.

Siatki na orlik muszą być odporne przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne, czyli zerwanie, rozdarcie, przetarcie, które wynikają z dużej siły, z jaką uderza piłka. Ponadto siatki narażone są bezustannie na działanie czynników atmosferycznych. W naszych warunkach klimatycznych to deszcz, śnieg oraz intensywne promieniowanie słoneczne. Dlatego wymieniając siatki na orlik, warto wybrać rozwiązania najwyższej jakości.

Siatki na orliki produkujemy z odpowiednio dobranych tworzyw sztucznych (polipropylen), które przetrwają nieuszkodzone przez wiele lat oraz będą bezpieczne dla użytkowników boisk. Polecamy siatki o wielkości oczek 45 mm. Średnica linki może mieć od 3 do 5 mm. Z naszych doświadczeń wynika, że najlepiej sprawdzają się na orlikach siatki bezwęzłowe.

Zobacz nasze inne siatki

 • Piłkochwyty, piłkołapy
  Piłkochwyty są ważnym elementem na każdym boisku. Ich zadaniem jest ochrona ludzi poza boiskiem oraz szybkie odzyskanie piłki i wznowienie gry.
 • Siatki do siatkówki
  Produkujemy siatki do piłki siatkowej przeznaczone do hal sportowych, jak również na zewnątrz.
 • Siatki do tenisa
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na korty tenisowe o różnych nawierzchniach. W ofercie także siatki ogrodzeniowe na korty.
 • Siatki piłkarskie
  Siatki sportowe przeznaczone na bramki do piłki nożnej. Produkujemy siatki piłkarskie w różnych kolorach, wg wymagań klienta.
 • Siatki na Orlik
  Produkujemy siatki sportowe przeznaczone na bramki Orlik. W ofercie znajdą Państwo także piłkochwyty na boiska Orlik.
 • Siatki zabezpieczające
  Siatki zabezpieczające przeznaczone do zabezpieczania tras narciarskich, oraz innych niebezpiecznych miejsc.

Wszystkie produkowane przez nas siatki posiadają certyfikat bezpieczeństwa, mogą zatem być stosowane w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach użytku publicznego.